Internetinis balsavimas

PradžiaKatalogasBalsavimasPagalbaAtsakymaiParsisiųstiDUK
Kam man reikia naudoti Littlepoll?
PHP įgalintas serveris ir (FTP) prieiga prie jo. Ir teksto redaktorius. Man patinka „ SmartFTP“ kaip FTP klientas. Tai nemokama asmeniniam naudojimui ir veikia puikiai. Kaip teksto redaktorių, aš rekomenduočiau „ textpad“ arba, jei ieškote „ Lada Niva “ teksto redaktorių, patikrinkite VIM
Bandymo sąranka visiškai nerodoma
Patikrinkite puslapio šaltinio kodą (IE, tai rodinys - šaltinis). Ar galite pastebėti ten neapdorotas php žymas, pvz., <? Php?> Tai reiškia, kad php nėra apdorojamas. Tikriausiai jūsų serveris neįgalintas php. Pabandykite atsisiųsti keletą kitų scenarijų ir pažiūrėkite, ar jie veikia.
Testo sąranka suteikia klaidų
Jei bandomasis dalykas suteikia klaidų ir esate tikras, kad dažniausiai neprisilietėte prie JOKIO kodo, skaitymo / rašymo teisės nenustatytos faile lp_dat.dat. „Windows“ kompiuteryje tai daroma skiltyje „Dešiniojo pelės bendrinimas ...“. „UNIX“ sistemoje turite nustatyti atributus naudodami CMOD. Jei naudojatės FTP norėdami patekti į savo serverį, FTP programoje turėtų būti funkcija tai nustatyti.
Kai įsitikinsite, kad tai nustatyta gerai, gali būti, kad ne visi failai yra tame pačiame kataloge. Jie turėtų būti. Jei tai taip pat nustatyta gerai, atsiųskite man laišką .
Testas veikia, bet jis neveikia mano puslapyje
Prieš pradėdami testuoti savo puslapį, būtinai naudokite bandymų įstaigos funkciją „naujokas“. Kai bandomoji svetainė ir jūsų svetainė yra tame pačiame serveryje, jos bendrins tą patį slapuką. Taigi, kai balsuosite bandymų svetainėje, nebegalėsite balsuoti savo svetainėje.
Kartais - nežinau tikslios priežasties - pasirodo klaida „Jau išsiųstos antraštės“. Tai galite išspręsti įsitikinę, kad pirmasis <? Php žyma yra pirmas dalykas faile. Jokių tarpų, linijos pertraukos prieš ją (kaip ir bandymo byloje).
Noriu pamatyti rezultatus be balsavimo
Mažosios apklausos idėja buvo ta, kad turėtumėte paskatinti savo vartotojus balsuoti. Taigi, jei jie nori pamatyti rezultatus, jiems pirmiausia reikia balsuoti. Tačiau jei ši idėja neveikia jūsų svetainėje, sukūriau šiek tiek patobulinimų, kad būtų rodomi rezultatai. Kodą galite atsisiųsti čia: atsisiųskite lp rezultatai
Noriu parodyti balsų skaičių, o ne procentą
Tai įmanoma, bet reikia šiek tiek pakeisti šaltinio kodą. Nesijaudinkite: tai tikrai lengva. Teksto redaktoriuje atidarykite lp_source.php ir suraskite šį kodo fragmentą ( „Mac“ naudojau „textwrangler“ kaip redaktorių):
Pakeiskite jį į (pakeista tik paryškinta eilutė):
Tokiu būdu norėtumėte parodyti ir procentą, ir balsų skaičių:
Tada pakeiskite kodą į (pakeista tik paryškinta dalis):
Jis vis dar neveikia
Atsiųsk man laišką . Prašau kuo tiksliau apibūdinti, kuris proceso etapas nepavyksta, kokią klaidą gaunate ir pan. Džiaugiuosi galėdamas padėti, tačiau mano aiškiaregystė yra ribota.
Prašau paaukoti!
Nors tai yra paprastas scenarijus, man prireikė nemažai laiko, kad iš tikrųjų jį tobulinčiau. Be to, norint parašyti šį puslapį ir DUK, reikia nemažai laiko ir pastangų.
Jei jums patinka scenarijus ir ypač jei naudojate scenarijų komerciniais tikslais, paaukokite šiek tiek pinigų. Pagalvokite apie laiką, kurį jus sutaupiau, ir ko jis jums vertas. Bet kokia suma yra labai vertinama, ir tai tikrai leis jums jaustis geriau! Dėkoju!
Siūloma suma, nekomerciniam naudojimui: 2 USD, komerciniam naudojimui: 5 USD.
 

 

Pradžia  |  Katalogas  |  Balsavimas  |  Pagalba  |  Atsakymai  |  Parsisiųsti  |  DUK

Lietuvos Asoiacijų ir kitų įmonių interneto svetainių katalogai Prisijungimas prie katalogų