Interneto svetainių katalogas >> Rubrika - AEG
 
Paieška kataloge
 

Interneto svetainių katalogas >> AEG


LAIDARA, MEISTRELIS UAB naudota buitinė
LAIDARA, MEISTRELIS UAB naudota buitinė technika Ukmergės g. 216 -9, VILNIUS 8 (685) 63999 www.laidara.lt Laidara – naujas kompanijos UAB ,,Meistrelis“ prekės ženklas. Nuo 2012 m. vartotojams siūlome iš Norvegijos importuotą žinomiausių Europos gamintojų naudotą buitinę techniką patraukliomis kainomis ir su garantiniu aptarnavimu. Mūsų kompanijos tikslai yra sparta, kokybė, kruopštumas ir atsakingumas. Kodėl verta bendradarbiauti su mumis? Tam yra trys priežastys: 1) KAINA Laidara importuoja visą buitinę techniką iš Norvegijos be tarpininkų, todėl galutinė prekės kaina yra mažesnė. 2) KOKYBĖ

VEKTRONA, UAB
VEKTRONA, UAB Pramonės g. 14, ALYTUS 8 (315) 77702 www.gut.lt GUT – naujas prekės ženklas bendrovės (anksčiau žinomos kaip VEKTRONA), nuo 1998 m. vartotojams siūlančios pagrindinių Europos gamintojų buitinės technikos už itin patrauklią kainą.

B&B TOOLS LIETUVA, UAB
B&B TOOLS LIETUVA, UAB Savanorių pr. 176, VILNIUS 8 (5) 2778474 www.bbtools.lt B&B TOOLS LIETUVA, UAB tęsia jau anksčiau žinomų įmonių UAB Essve Baltic ir UAB Luna Tools veiklą Lietuvoje ir siūlo dar platesnį techninės paskirties prekių asortimentą. Įmonė tiekia Luna, Teng Tools bei kitų gamintojų įrankius ir įrangą, Essve - tvirtinimo medžiagas ir įrankius jų tvirtinimui, Fire Seal priešgaisrines sandarinimo priemones. Klientų patogumui vykdome elektroninę prekybą, siūloma daugiau kaip 160 000 gaminių. Teikiame paslaugas susijusius su ribiniais įrankiais.