Interneto svetainių katalogas >> Rubrika - Firminis stilius
 
Paieška kataloge
 

Interneto svetainių katalogas >> Firminis stilius


RŪTOS FOTOSTUDIJA, individuali veikla
RŪTOS FOTOSTUDIJA, individuali veikla Liepyno g. 2, VILNIUS 8 (687) 65703 www.rutaandre.com Teikiamos paslaugos: Asmeninė fotosesija foto studijoje ir gamtoje; Poros fotosesija foto studijoje ir gamtoje; Vestuvių fotosesija; Vaikų ir kūdikių fotosesija, Krikštynų fotosesija; Šeimos fotosesija foto studijoje ir gamtoje, Darbuotojų fotosesija. Fotografuojame reklamai. Fotografės Naudojama tik profesionali fototechnika, kuri užtikrina aukštą nuotraukų kokybę. Studijoje dirba profesionali ir kūrybinga komanda: fotografė, stilistė, visažistė.Pas mus galite įsigyti dovanų kuponą fotosesijai.

UTENOS REKLAMA, UAB
UTENOS REKLAMA, UAB J. Basanavičiaus g. 61, UTENA 8 (389) 55808 www.utenosreklama.lt Reklama Utenoje - tai įmonė teikianti visų rūšių reklamos paslaugas.

GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB
GRAFIKOS DIRBTUVĖS, UAB Raudondvario pl. 76 -2A, KAUNAS 8 (672) 71588 www.grafikosdirbtuves.lt Profesionalus leidinių dizainas ir maketavimas (reklaminės skrajutės, plakatai, ataskaitos, žurnalai ir kt.). Įmonės firminio stiliaus kūrimas - logotipai, vizitinės kortelės, stiliaus knyga ir kt.. Parodų stendų kūrimas; Individualūs parodų stendai, mobilūs stendai, staliukai ir kt. INTERNETINIŲ SVETAINIŲ IR EL. PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS. Reklama internete: Google Adwords ir Facebook reklama. 3 D modeliavimas - interaktyvi objektų apžvalga parodoms, tinklalapiams. Grafika ir piešiniai ant sienų.