Arūnas INDRAŠIUS

Arūnas INDRAŠIUS

Generalinis direktorius

. UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanijos” (TOKS) pagrindinė veikla - keleivių vežimas tarptautiniais, tarpmiestiniais ir priemiestiniais maršrutais. Teikiant aukščiausios kokybės keleivių vežimo paslaugas užtikriname, kad keleiviai bus pristatomi laiku, pagal nustatytus grafikus. Kad kelionė būtų saugi ir komfortiška, tolimaisiais maršrutais važiuoja tik naujausi ir patogiausi autobusai, atitinkantys griežčiausius europinius saugumo, komforto ir ekologijos standartus bei reikalavimus. Kelionės kainas siūlome konkurencingai mažas, skirtingoms keleivių grupėms taikome įvairias lengvatas, bei nuolaidas. Pigiau vežame studentus, vaikus, pensininkus, neįgaliuosius. Primename, kad kiekvienas keleivis, važiuojantis mūsų autobusais, yra apdraustas.
    Video:     www.youtube.com/toks/ Kelionė Euro-Lines Business klasės autobusu iš UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanijos” stoties į Rytų Europą nuo Vilniaus, Lietuvoje iki Rygos, Latvijoje.
    Video:     www.eurolines.lt/lt/autobusai/ Šią vasarą visai Lietuvai pristatėme naujus Eurolines Business Class autobusus. Apkeliavome visus didžiausius Lietuvos miestus ir padovanojome virš 100 nemokamų kelionių bilietų.
Pavadinimas: UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija” (TOKS)
Adresas:Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius
Telefonas:+370 5 2160054
El. paštas:office@toks.lt