Edmundas DAUKANTAS

Edmundas DAUKANTAS

Vykdantysis direktorius

.Kompanija DB Schenker siūlo visapusiškas globalias transportavimo ir logistikos paslaugas, panaudodama daugelio metų patirtį, kuriant logistikos sprendimus iš vieno šaltinio ir pritaikant juos prie visų ypatingų poreikių. Kompanijos padalinys - UAB „Schenker“ - veikia transporto ir logistikos versle jau septynioliktus metus ir disponuoja plačiomis globalaus DB Schenker tinklo ir sertifikuotų produktų galimybemis. Mes dirbame tinkle, kuris turi 720 biurų 36 valstybėse. Patikėkite mums savo veiklos logistinius uždavinius — įsgysite naujų laiko resursų tiesioginiam savo darbui. Nes mes ne tik valdome išsamią informaciją apie maršrutus, bet ir turime patirties lanksčiai prisiderinti prie klientų poreikių. Vežame ir didelius, ir mažus krovinius. Kreipkitės i mus, nepriklausomai nuo to, ar turite konteinerį, padėklą ar paketą. Ar tai tiesioginė pilnai pakrauta mašina, ar konsoliduota siunta per perkrovimo terminalus su papildomomis sandėlio operacijomis — visada galite pasikliauti kompetentinga mūsų tarptautinio logistikos tinklo DB Schenker Lietuvos komanda.
    Video:     www.youtube.com/schenker/ Transporto ir logistikos paslaugos iš vienų rankų. #302;sitikinkite, kad DB Schenker produktai už tikrina Jūsų verslo saugumą ir kuria pridėtinę vertę.
    Video:     www.youtube.com/schenker/ Dirbame pagal tarptautinius sertifikatus. Esame tarp kokybės rodiklių lyderių Europoje. Skaičiuojame kuro priemoką, priklausomai nuo kintančių kuro kainų, isigaliojančiu naujų akcizų.
Pavadinimas: UAB „Schenker”
Adresas:(22-as kelio Vilnius-Kaunas km.) Sausių k., Traku r. LT-21401, Lietuva
Telefonas:+370 5 260 2525