APIE MUS

Apie įmonę

Įmonė „Infoknyga“ nuo 1995 metų specializuojasi svetainių kūrimo ir kompleksinių Inerneto Technologijų sprendimų tiekimo srityje, kuriant įvairaus sudėtingumo projektus. Mes kuriame, palaikome ir administruojame interneto svetaines bei teikiame kitas Inerneto Technologijų ir Web dizaino paslaugas. Mes vertiname Jūsų laiką ir atsižvelgiame į susidariusią ekonominę situaciją, o naujų technologijų ir unikalių metodikų dėka mes siūlome kokybiškus sprendimus maksimaliai prieinamomis kainomis.

Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainė – tai pilnavertė Jūsų įmonės atstovybė, dirbanti be išeiginių ir pietų pertraukos, stiprus marketingo instrumentas padedantis pristatyti ir parduoti Jūsų prekes ir paslaugas, pritraukti Jūsų potencialių klientų ir verslo partnerių dėmesį. Tai vienas iš svarbių metodų užtikrinti gerą įvaizdį ir pripažinimą. Tai profesionalus svetainių kūrimas, unikalus dizainas prisitaikantis prie mob. įrenginių. Kūrybiški sprendimai tobulam Jūsų verslo pristatymui. Eektroninės parduotuvės. Reprezentacinės svetainės. Vieno puslapio svetainės. Elektroniniai katalogai.

Interneto svetainių kūrimo etapai:

• TU - Techninės Užduotis.
• Dizainas.
• Programavimas.
• Pagrindiniai interneto svetainės moduliai.

TU - Techninės Užduotis

Svetainės kūrimas prasideda nuo Techninės Užduoties formavimo. Aptariamos būsimos svetainės detalės: tikslai, reikalavimai, informacinis tūrinis, skyriai, poskyriai, puslapiai ir jų struktūra, elementų išdėstymas, meniu punktai ir navigacija. Sudaromas darbų planas ir sąmata.

Dizainas

Kai užduotis aiški ir planas parengtas, atsižvelgiant į visus kliento reikalavimus, pradėdamas kurti dizainas. Šis etapas ypač svarbus, nes nuo jo priklauso ne tik bendras svetainės vaizdas bet ir naudojimosi patogumas.

Programavimas

Šiame finaliniame etape programuotojai sukuria programinius modulius, duomenų bazę, sujungia juos su svetainės dizainu ir prijungia turinio valdymo sistemą. Svetainė paruošta naudojimui.

Bet kurio metu Jūs galite užsakyti papildomus programinius modulius savo svetainei ir praplėsti jos funkcionalumą. Visos svetainės kuriamos su moduliais, kurie padės užimti geras pozicijas paieškos sistemose.
Lietuvos Asoiacijų ir kitų įmonių interneto svetainių katalogai Prisijungimas prie katalogų